Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron w Poznaniu

Autor Nikola Ostrowska
Nikola Ostrowska22.11.20234 min.
Pozycjonowanie stron w Poznaniu

Jeśli prowadzisz firmę w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Poznań, powinieneś dodatkowo zainwestować w lokalne pozycjonowanie strony internetowej, które pomoże Ci zyskać przewagę nad konkurencją z branży.

Lokalne pozycjonowanie jest więc najlepszą odpowiedzią na potrzeby zarówno Twojej firmy, jak i jej klientów.
Jeśli masz własną kawiarnię na Jeżycach, sklep zoologiczny na Ratajach lub gabinet stomatologiczny na Wildzie, klientów szukaj przede wszystkim w rejonie tych dzielnic.
Mało prawdopodobne, że mieszkańcy Junikowa pojadą na Naramowice, by umyć samochód, a osoby z Piątkowa – na Górczyn po karmę dla psa. Biznesowo jest to nieopłacalne.

Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu

Z usług Grupy TENSE korzystają firmy z całego kraju. Jesteśmy firmą z Poznania i tu mamy swoją główną siedzibę, w której spotykamy się z Klientami. Dołącz do nich już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci promować markę w sieci!

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań

Pozycjonowanie lokalne szansą na rozwój firm.

Firmy w największych miastach muszą rywalizować o klientów na mocno konkurencyjnych rynkach – Poznań jest tego doskonałym przykładem.

Dlatego, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz nieustanie się rozwijać i poszukiwać nowych form promocji. My oferujemy Ci gotowe, sprawdzone i przede wszystkim – skuteczne rozwiązanie, jakim jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Zalety pozycjonowania lokalnego w Poznaniu:

 1. Wyraźny wzrost pozycji strony w wyszukiwarce już po kilku tygodniach.
 2. Możliwość skutecznego promowania biznesu przy ograniczonym budżecie.
 3. Dotarcie z ofertą do grona odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami.
 4. Budowa przewagi nad konkurencją.
 5. Zwiększanie świadomości marki wśród potencjalnych Klientów.
 6. Niższe koszty w porównaniu z kampanią Google Ads czy reklamą banerową.
 7. Gwarancja posiadania nowoczesnej, zoptymalizowanej pod standardy Google i UX strony www.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Skuteczne pozycjonowanie serwisu internetowego obejmuje szereg komplementarnych względem siebie procesów, takich jak: audyt SEO, wybór słów kluczowych, optymalizacja strony, link-building czy monitorowanie i reagowanie na zmiany.

Aby mieć pewność, że poszczególne działania wdrażane są w odpowiedniej kolejności i z zachowaniem najwyższych standardów, zleć usługę profesjonalistom. Grupa TENSE to zespół ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem we wzmacnianiu pozycji firm w internecie. Wiemy jak realizować kampanię SEO, by przyniosła ona zakładane rezultaty.

Bardzo ważnym elementem procesu pozycjonowania jest zbudowanie silnego profilu linkowego, prowadzącego do serwisu. Im więcej linków z zewnętrznych źródeł kieruje do Twojej strony, tym łatwiej osiąga ona wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jednocześnie, linkowaniu towarzyszą inne czynności, składające się na dedykowaną, stworzoną specjalnie dla Ciebie strategię pozycjonowania strony internetowej.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Poznaniu?

Nie ma jednej, określonej ceny za pozycjonowanie. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników: począwszy od charakteru firmy, rodzaju i konkurencyjności branży, poprzez liczbę i rodzaj słów kluczowych wybranych do pozycjonowania, aż po specyfikę grupy docelowej.

Konkurencja w Poznaniu w wielu branżach jest nadzwyczaj silna, dlatego tym bardziej powinieneś powierzyć promocję biznesu doświadczonym ekspertom, którzy doskonale znają lokalny rynek.

Obok znajduje się przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Poznania. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

Pozycjonowanie stron Poznań - korzyści

Wybór najlepszych słów kluczowych

Analiza i selekcja optymalnych fraz stanowi kluczowy element procesu pozycjonowania. Ich dobór oparty jest na analizie działań konkurencji oraz śledzeniu zapytań najczęściej wpisywanych przez internautów zainteresowanych Twoimi usługami.

Audyt SEO strony oraz jej optymalizacja

W trakcie szczegółowego badania struktury oraz zwartości serwisu pod kątem opracowanej strategii SEO określane są obszary wymagające optymalizacji.

Stały monitoring efektów oraz raporty o wynikach

Klient uzyskuje całodobowy dostęp do panelu, gdzie może śledzić bieżące rezultaty wykonywanych działań oraz analizować udostępniane raporty.

Przejrzysty system rozliczeń i brak ukrytych kosztów

O wszystkich kosztach usługi poinformujemy Cię jeszcze przed rozpoczęciem działań. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco planować strukturę firmowych wydatków.

Wsparcie opiekuna SEO oraz dedykowanego doradcy

Jako Klient biznesowy otrzymujesz pomoc ze strony przydzielonych Ci doradcy biznesowego oraz eksperta SEO, którzy zapewnią konsultacje w zakresie reklamy w

Pozycjonowanie stron w praktyce

 • Etap 1
  Dobór słów kluczowych
  Umowa na pozycjonowanie
  Wykonanie audytu SEO
 • Etap 2
  Optymalizacja strony
  Rozpoczęcie pozycjonowania.
 • Etap 3

  Pozycjonowanie strony
  Monitorowanie i optymalizacja efektów
  Wsparcie i doradztwo biznesowe

Grupa TENSE z Poznania - O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne
Wsparcie marketingowe, jakim otaczamy współpracujące z nami firmy przekłada się bezpośrednio na zwiększenie rozpoznawalności marek oraz wzrost osiąganych przez nie wyników sprzedaży.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne to domena Grupy TENSE

Zaczynaliśmy jako mały, rodzinny biznes. Dziś jesteśmy największą poznańską agencją SEO/SEM i jedną z czołowych w kraju firm zajmujących się marketingiem internetowym.

Nie ograniczamy się jedynie do obsługi Klientów z Poznania i Wielkopolski. Z sukcesami współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju, doskonale radzącymi sobie na rynkach lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych.

Dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicach i chcesz współpracować z ludźmi stąd, znającymi specyfikę tutejszego biznesu, nasza oferta pozycjonowania lokalnego jest właśnie dla Ciebie.

Żródło: https://www.grupatense.pl/pozycjonowanie/poznan/

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Polskie festiwale muzyczne - które są warte uwagi w tym roku?
 2. Najlepsze wydarzenia ubiegłego tygodnia - musisz to zobaczyć!
 3. Czy Chopin etiuda w c-moll zmieniła muzykę na zawsze?
 4. Piątka LemOn: nieokreślona piątka polskiego zespołu muzycznego
 5. Odkryj tajemnice i piękno nokturnów Chopina op. 9
Autor Nikola Ostrowska
Nikola Ostrowska

Cześć! Jestem pasjonatką muzyki i dzielę się nią na blogu. Uwielbiam recenzować nowe albumy, dzielić się playlistami i inspiracjami muzycznymi. Moje wpisy to połączenie emocji, rytmu i dźwięku.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Optymalizacja SEO: Jak podnieść ranking swojej strony www poprzez skuteczne pozycjonowanie?
PozycjonowanieOptymalizacja SEO: Jak podnieść ranking swojej strony www poprzez skuteczne pozycjonowanie?

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie każda witryna internetowa walczy o uwagę użytkownika, kluczową rolę odgrywa optymalizacja SEO. Według https://www.artefakt.pl/pozycjonowanie  pozycjonowanie stron www to proces, który może znacząco poprawić jej wyniki w wyszukiwarkach, przekuwając cyfrowy hałas w wyraźny sygnał. W tym artykule, krok po kroku odkryjemy, jak optymalizować witrynę, aby wybić się na tle konkurencji, zwiększając jej widoczność i dostępność. Od budowania silnego profilu linkowego, przez wybór odpowiednich słów kluczowych, aż po techniki optymalizacji mobilnej – każdy element ma swoje znaczenie w mozaice sukcesu SEO.

Jak zlecić pozycjonowanie strony SEO?
PozycjonowanieJak zlecić pozycjonowanie strony SEO?

Szukasz specjalistów, którzy zajmą się pozycjonowaniem Twojej witryny i pomogą Ci dostać się na pierwsze strony w wynikach wyszukiwarek? Trafiłeś idealnie! Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej będziesz w stanie dotrzeć do większej liczby klientów – co bezpośrednio przełoży się na większe zyski Twojego biznesu.